Śpiewamy nieprzerwanie

od 31 lat

Dołącz do nas

Działamy przy Szkole Podstawowej nr 16


im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Cykliczne projekty autorskie

W kronice życia chóralnego mają swoje miejsce dwa cykliczne, autorskie projekty Zespołu, które wpisały się na stałe w obowiązkowy, coroczny kalendarz chóralnych wydarzeń, jednocześnie z każdą kolejną edycją zyskują coraz większe uznanie i rosnącą frekwencję publiczności.

Z małą przerwą, od blisko trzydziestu lat, w zawsze dostępnych progach Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina, w każdą druga sobotę stycznia odbywa się niezwykły Opłatkowy Koncert Kolęd z gościnnym udziałem chórów i zespołów, polskich i zagranicznych z kolędowym przesłaniem radości, pojednania, spokoju i nadziei, wiary w drugiego człowieka oraz miłości do ludzi.
Wakacyjny obóz szkoleniowo-wypoczynkowy chórzystów to wspólny letni wypoczynek połączony z pracą nad dopracowaniem i rozszerzeniem repertuaru, a od ponad dekady tą pracę, w ostatni obozowy wieczór Zespół melodyjnie podsumowuje Letnim Koncertem Mozaikowym.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.