Śpiewamy nieprzerwanie

od 30 lat

Dołącz do nas

Działamy przy Szkole Podstawowej nr 16


im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Obóz szkoleniowo - wypoczynkowy grupy starszej

Lasu szum, deszczu śpiew, więc ... czasu na nic nie brakuje: rymowanki i piosenki już powstają tu od ręki, statki zbite i zabawy znakomite,próby wszystkie zaliczone, głosy pięknie wyćwiczone...
Czasem słońce, czasem deszcz towarzyszyły w czasie letniego szkolenia i wypoczynku grupie Starszej Chóru. Nie zabrakło jak w muzyce dni pełnych emocji, wrażń i wyciszenia, zarówno związanych ze szkoleniem emisji głosu, rozbudowaniem repertuaru pod czujną ręką naszych dyrygentów Pana Zdzisława Ohara, Karoliny Filipczak-Sulima, Magdaleny Wolskiej i Joanny Knap, jak również w czasie wolnym. Nie zabrakło wspólnych pomysłów na gry oraz wspólne spędzony czas. Tradycyjnie zakończeniem wypoczynku był wspólny wieczór z gitarą przy ognisku.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.