Śpiewamy nieprzerwanie

od 30 lat

Dołącz do nas

Działamy przy Szkole Podstawowej nr 16


im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Obóz szkoleniowo - wypoczynkowy

W tym roku, chóralne ścieżki obozowe podążyły na południe Polski. Hotel Imperium w Firleju na siedem dni stał się bazą szkoleniową chórzystek i chórzystów w zakresie emisji głosu, rozbudowania repertuaru a przede wszystkim współpracy wiekowego przekroju pokoleniowego chórzystów pod czujną ręką niezastąpionych dyrygentów i korepetytorów Pana Zdzisława Ohara, Karoliny Filipczak-Sulimy, Magdaleny Wolskiej i Joanny Knap. Egzamin ze współpracy został zdany celująco w czasie Jedenastego Letniego Koncertu Mozaikowego a repertuar chóru wzbogacił się o kolejne kompozycje.
Czas wolny wypełniały gry planszowe, logiczne, zabawy na świeżym powietrzu, wspólne poznawanie okolicy, wyjścia nad jezioro Firlej a janowskie pendzoki  zastąpiły filejowskie wozidła. Nie zabrakło też  dobrze sprawdzonych wspólnych pomysłów na gry indywidualne czy rywalizacje grupowe. Zakończeniem wypoczynku był wspólny wieczór z gitarą przy ognisku.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.