Śpiewamy nieprzerwanie

od 30 lat

Dołącz do nas

Działamy przy Szkole Podstawowej nr 16


im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Jubileuszowy rok chóralny AD 2022/2023

Wraz z pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego, my również wracamy do pracy, rozpoczynając kolejny rok chóralny w którym trzy oddzielne historie, a jednak nie mogące istnieć bez siebie obchodzić będą swoje jubileusze. Przed nami wydarzenia obchodów trzech jubileuszy wpisanych w kalendarz wydarzeń Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 Lublin is YOUth oraz patronatem honorowym Fundacji Chórtownia - Międzynarodowego Portalu Chóralnego dla wszystkich koncertów jubileuszowych.
W trzydzieści lat historii istnienia Chóru wpisało się wiele wydarzeń ale ta historia to przede wszystkim ludzie bez których by nie powstała. Bez Pana Zdzisława Ohara, który obchodzić będzie jubileusz 45-lecia pracy artystycznej, nie byłoby Chóru, bez Chóru nie byłoby Pani Karoliny Filipczak-Sulimy która świętować będzie jubileusz 10-lecia pracy artystycznej, nie wspominając o 25 latach terminowania w Chórze, a Chór nie miałby racji bytu bez Obojga

Nie istniałby też bez Was, Drodzy chórzyści i absolwenci sztuki chóralnej Chóru La Musica, w tej historii jest część Was. Już dziś zapraszamy Was do wspólnego świętowania. Szczegóły wkrótce.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.