Śpiewamy nieprzerwanie

od 29 lat

Dołącz do nas

Działamy przy Szkole Podstawowej nr 16


im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Gaudete, gaudete Christus est natus ! u Świętego Andrzeja Boboli

Od 1983 roku, w styczniowe wieczory coniedzielnego cyklu kolędowego ARS CHORI organizowanego przez Polski Związek Chórów i Orkiestr, Zarząd Oddziału w Lublinie, mieszkańcy mają okazję wysłuchać znanych i chętnie śpiewanych kolęd, jak i mniej znanych pastorałek w wykonaniu chórów Lubelszczyzny we wnętrzach Archikatedry Lubelskiej. Edycja A.D. 2020 koncertowego kolędowania odbyła się również w Kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie.
W ramach cyklu ARS CHORI, Chór prowadził wokalną oprawę nabożeństwa o godzinie 11: 00, a tuż po zakończeniu mszy, przy Szopce prowadzone przez Panią Karolinę Filipczak - Sulimę, z repertuarem kolędowym zaprezentowały się grupy Najmłodsza, Młodsza i Starsza. A przed licznie zgromadzoną publicznością u Świętego Andrzeja Boboli, rozbrzmiewało radosne  Gaudete, gaudete Christus est natus!

Wydarzenie transmitowane było na żywo https://bobola.pl/tv-live

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.