Śpiewamy nieprzerwanie

od 31 lat

Dołącz do nas

Działamy przy Szkole Podstawowej nr 16


im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Chór Młodzieżowy Miasta Lublin - Festiwal Bożego Narodzenia 2023/2024

Polskie kolędy to nieprzebrany skarbiec najlepszych wartości i uczuć – religijnych, narodowych, artystycznych, ale i tych związanych z najcieplejszymi wspomnieniami: Wigilii, choinki i Pasterki. Wraz z upływem czasu i zatracaniem się dawnych obyczajów i kultywujących je pokoleń, coraz bardziej tęsknimy za tradycją wspólnego kolędowania i najcieplejszych uczuć związanych z kolędami.
W ramach Festiwalu Bożego Narodzenia, w otoczeniu bożonarodzeniowej szopki i Placu po Farze zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu Chóru Młodzieżowego Miasta Lublin pod dyrekcją Karoliny Filipczak – Sulimy.

Organizator: Archidiecezja Lubelska Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca

Partnerzy: Anthill, Miasto Lublin, Dominikanie Lublin, Archikatedra Lubelska - pw św Jana Chrzciciela i św Jana Ewangelisty, Kościół Rektoralny św. Piotra Apostoła w Lublinie,

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.